Dôležité informácie pre našich stálych a budúcich užívateľov!

 

UPOZORNENIE!

Vzhľadom na jedinećnosť produktov ANTI - ESMOG, Helioterapeutického matraca a podložky a ich ochrany pred kopírovaním alebo nákupom náhradných riešení, chceme upozorniť našich užívateľov a budúcich užívateľov, že naše alebo už vaše, keď ich už doma používate, posteľné súpravy a ich časti ANTI - ESMOG, Helioterapeutických matracov a podložiek nikdy nemôžte vidieť a ani zakúpiť v obchodných reťazcoch ako je TESCO, METRO, KAFLAND, LIDL, JISK, a podobne. Nie je možné ich zakúpiť na iných webových stránkach a tzv. webshopoch a TV teleshopingoch. Posteĺné súpravy ANTI - ESMOG, Heliterapeutické matrace a podložky a ich časti sa ponúkajú výhradne prostrednícvom našich certifikovaných predajcov a odborných poradcov zastupujúcich spoločnosť Helios Medical Slovensko, s.r.o.

V prípade zakúpenia od iných firiem, alebo predajcov zaoberajúcimi sa priamym predajom nepreberáme zodpovednosť za prípadne finančné škody a ujmy na zdraví.

Naše produkty sa dajú objednať výhradne len cez našu spoločnosť prostredníctvom našich certifikovaných odborných poradcov zástupcov Helios Medical Slovensko, s.r.o., alebo na odporúčanie a to znamená, že keď už niekto vlastní naše produkty tak to odporučí aj svojej rodine alebo známym a tý nás nasledne nakontaktujú.

Helios Medical Slovensko, s.r.o.

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode