O nás

Sme spoločnosť orientovaná na najnovšie poznatky ochrany zdravia.

Jednou z netradičných, ale rokmi získaných pozitívnych skúseností je Helioterapia, je to terapia a liečebná metóda založená blahodárnych účinkoch nášho Slnka a jeho infra - lúčoch, z ktorého je odvedený aj samotný názov Helio (Helios - Grécky boh slnka). Ponúkame unikátnu metódu využívania blahodárnych účinkov Helioterapie vo formáte najmodernejších matracov so zabudovanou Helioterapiou. Sme jediná spoločnosť na Slovensku, ale aj v Európe, ktorá ponúka matrace v takejto forme.

Jednou z ďalších orientácii je ochrana pred nežiaducim vplyvom životného prostredia a tým je eliminácia škodlivého technického a prírodného elektromagnetického vyžarovania - "Elektrosmogu" za pomoci unkátnych ANTI - ESMOG posteľných súprav. Postelnú súpravu robí unikátnou aj kombinácia s patentovanú Biotechnológiu.  Jej pozitívny vlpyv na zdravie človeka potrvrdzuje aj fakt, že posteľné súpravy ANTI - ESMOG a Biotechnológiu využívajú aj vo Fakultnej nemocnici v Nových Zámkoch na Okologickom oddelení.

Náš tím certifikovaných poradcov pozostáva z profesionálov s 25 ročnými skúsenosťami v oblasti zdravého spôsobu života a zdravého spánku či sa to už týka samotneho lôžka v ktorom spíte, alebo prostredí v ktorom travite čas spánkom. Vaše zdravie a zdravie vašich najbližších je to najdôležitejšie a my sa staráme o to, aby bolo v najlepšej kondícii. Našim klientom poskytujeme nadštandardné služby a starostlivosť a na čo predovšetkým dbáme je vysoká kvalita našich produktov a spoločne s tým aj vysoká kvalita služieb poskytovaných našim zákazníkom.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky neváhajte a kontaktujte nás:

Kontakt

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode