Viete čo sú geopatogénne zóny?

 

 

Veľa ľudí to pozná podľa toho, že kde si ľahne mačka tam je zlé prostredie a kde pes tam je zas dobré prostredie.

 

Naša planéta Zem vyžaruje takzvané magnetické žiarenie v podobe siločiar a vystupujú až do vesmíru. Tieto siločiary vedú okolo zeme zo severu na juh a aj kolmo na ne z východu na západ a kde sa pretínajú, tak tam je pole narušené a to zle vplýva na živé organizmy takže aj na nás ľudí a ovplyvňujú zdravotný stav. 

 

Tento fyzikálny jav objavili a skúmali dvaja doktori jeden je doktor Hartman a odvtedy sa tomu hovorí aj takzvaná Hartmanová mriežka a druhým je doktor profesor Manfred Curry a po ňom sú pomenované Curryho línie. Obaja sa zhodli v tom, že geopatogénne zóny škodia ľudskému organizmu.
Podľa Dr. Hartmana sa prejavujú choroby podľa toho, ktorá časť tela je zasiahnutá a to sú: zápaly vnútorných orgánov, infarkt srdca, choroby štítnej žľazy, srdca, pľúc, epilepsia, glaukom, choroby očí, uší, chronická nespavosť, epilepsia. Z výskumu Dr. Curryho vyplýva, že body kríženia môžu byť príčinou rakovinového bujnenia a zápalové procesy. 

 

Vo východných civilizáciách ako je Japonsko alebo Čína to poznajú pod názvom Dračie žily.

 

Ďalší jav ktorý škodí nášmu zdraviu sú aj podzemné vodné toky a tam sa preukázalo veľa nežiaducich vplyvov na zdravie človeka.

Prejavy: únava, vyčerpanosť, leukémia, Parkinson, skleróza, krvácanie do žalúdka, zúženie ciev, zápal kĺbov, depresia, samovražda, cysty, kožné choroby, candidóza, plesňové infekcie, hubové ochorenia, deformácie chrbtice, osteoporóza,  skolióza, kŕčové žily.

 

Zistili sme, že sú manželské, alebo partnerské páry kde obaja zdieľajú to iste počas dňa aj počas noci. Rovnako sa stravujú, navštevujú spoločne rovnaké miesta a aj spávajú spolu na tej istej posteli a predsa je jeden zdravší ako ten druhý. Ako je to možné? Súvislosť sa našla aj v tom, že jeden z nich a to ten chorľavejší spáva práve na zlej geopatogénnej zóne alebo nad podzemným vodným tokom.

 

Keďže sú to fyzikálne javy tak sa dajú aj detekovať a preto máme pre vás pripravený darčekový poukaz na meranie Geopatogénnych zón.

 

 

Cena poukazu je až do 100€ na jedno meranie v jednom obytnom dome v závislosti od jeho rozlohy. V cene sú zahrnuté cestovné náklady zástupcu od Helios Medical Slovensko, s.r.o. a plus meranie do celkovej pôdorysnej plochy obytného domu do 160 m2

 

V cene je zahrnuté: premeranie priestorov bytu alebo domu. Určenie miest kde je pozitívna, neutrálna alebo negatívna  zóna a návrh riešenia problémov a základné poradenské služby ohľadom pôsobenia GPZ a Elektrosmogu.

 

Poradenstvo je zdarma a využitím poradenských služieb sa vyhnete používaním rôznych zbytočných pomôcok, zariadení a prístrojov, ktoré nefungujú a môžu nesprávnym používaním značne ešte viac zhoršiť daný zdravotný stav. Náš certifikovaný odborný poradca Vám navrhne správne riešenia na základe ktorého sa sami rozhodnete ako ich využijete.

 

Meranie sa uskutoční tak, že pred návštevou vás telefonicky oslovíme a dohodneme presný termín merania.

Platnosť poukazu je 90 dní od jeho vystavenia.

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode