Patentovaná Biotechnológia

Jednoduché vysvetlenie ako pracuje Biotechnológia:

Z jednej strany je špirála - anténa, ktorá pracuje ako vysávač a všetky elektromagnetické žiarenia sa cez ňu nasájú a na druhej strane sú elektronické súčiasky cez ktoré sa nežiadúce elektromagnetické žiarenia zmenia sa na neškodné teplo.

Znie to príliš jednoducho ale, samotný pricíp vam samozrejme podrobnejšie vysvetlíme osobne a ochotne každému kto prejavý záujem a to cez našich certifikovaných poradcov, ktorí sú školený pre prácu s Biotechnológiou.

Každé biologické systémy ako ľudia, zvieratá a rastlinstvo, pracujú na báze elektromagnetizmu a to sú ultra-slabé magnetické polia. Systémy externých veľmi slabých magnetických polí ako zemský magnetizmus - geopatogénne zóny, podzemné vodné toky, elektromagnetické znečistenie - elektrosmog, ktoré ovplyvňujú prácu buniek na podobnej alebo rovnakej frekvencii, môže sa stať, že bunky v biologických systémoch sa zmenia a nemôžu naďalej plniť svoju pôvodnú pracovnú funkciu. Tým je delenie buniek narušené, potom sa násobia presnejšie delia bunky s nesprávnou (nezdravou) informáciou. Výsledkom bude bolesť, alebo choroba.

Používanie Biotechnológie je vhodné počas spánku, ale aj počas dňa ak máte zdravotný problém ako: bolesť hlavy, opuch zuba, zápal ucha, nespavosť, alergie, a podobne. V takýchto prípadoch Biotechnológia začne nasávať okamžite všetky negatívne ultra-slabé magnetické žiarenia a mení postihnuté choré bunky na zdravé. Zdravá bunka potom nepociťuje žiadny problém, práve naopak, naštartuje samoregeneračný proces. Vo väčšine prípadov, a to už v krátkej dobe (10-20 minút) sa problém začína riešiť. Pri dlhodobých, alebo trvalých problémoch ako sú migrény, menštruačné kŕče, chronická nespavosť, řozne formy zápalových ochorení, pooperačných stavoch máme fantastické úspechy a to až 90% a čo je najdôležitejšie, že úplne bez vedľajších účinkov.

Hlavnou úlohou Biotechnológie je ochrana zdravia človeka a to cez jeho výnimočné schopnosti, umožňuje oslobodenie od stresu organizmu a následnych bolestí a dáva voľný život pre používateľov.

Patent

Biotechnológia je patentovaná. Je chránená zákonom o ochranných známkach a patentoch. Výsledkom udelených patentov je, že funkcia Biotechnológie je potvrdená vedcami z patentového úradu.

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode