ANTI - ESMOG Vrchná deka

Rozmer je 140 x 200 centimetrov, povrchová látka je z Mikróvlákna a zatkaného Faradayového vlákna, a výplň z Holofilu 1000g.

 

 

Vrchná deka ANTI - ESMOG vás chráni pred Elektrosmogom a napomáha komunikácii a regenerácii buniek a ďalej tvorbe dôležitého hormónu Melatonin.

Úžasná vlastnosť Mikrovlákna je, že prepúšťa vlhko  a tak vaše telo počas spánku ostáva suché a vnútorna výplň z Holofilu, je to špeciálne vlákno ktoré je vo vnútri duté. Holofil je najľahší a najjemnejší termoizolačný materiál. Holofil má špirálový tvar a vďaka tomu dochádza k cirkulácii vzduchu omnoho rýchlejšie ako keby mal rovný tvar. Pod prikrývkou sa vďaka vlastnostiam Mikrovlákna a Holofilu nikdy nepotíte a nie je vám ani zima.

Vrchná deka je špeciálna aj v tom, že je to štvorsezónna a skladá sa z dvoch častí. Zopnutá je patentmi a ľahko sa dá oddeliť.

 
 

Výhodou sú dve časti a to:

Jednej časti letnej, ktorá lahučká a prepúšťa hlavne v lete a teplejších večeroch vlhko od tela a potom sa neodokrývate a druhá časť sa používa na jar a jeseň. Spolu zopnuté časti sa používajú v zimnom a chladnom období.

Odporúčame prať do 40°C a žmýkanie maximálne do 600 ot./min.

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode