ANTI - ESMOG Podhlavník

 

Rozmer je 70 x 50 centimetrov, návlek je z Mikróvlákna a zatkaného Faradayového vlákna, vrecko pre Biotechnológiu a gramáž Holofilu 1000g.

Okrem toho, že podhlavník vás chráni pred Elektrosmogom a napomáha komunikácii buniek a tvorbe dôležitého hormónu Melatonin jeho ďalšou úlohou je správna poloha krčnej chrbtice a higiena.

Tu sú rozpísané dôvody voľby správneho podhlavníka:

 - Za prvé hlavne je to kvôli krčnej chrbtici. Pretože krčná chrbtica má tvar „S“ a aby tá naša chrbtica bola pekne vyrovnaná a ide hlavne o to, že keď sa ráno zobudíte aby ste nemali seknuté v krku a netŕpli vám ruky.

 - Za druhé kvôli alergiám. V dnešnej dobe každý druhy človek trpí na rôzne alergie.  Ak máte nekvalitný vankúš 2 – 3 centimetre od nosa a dýchate z neho 6 až osem hodín všetok prach.

  Podhlavník sa skladá zo štyroch častí samotného návleku a dvoch samostatných výplní, vďaka tomu si môžete ľubovoľne voliť výšku podhlavníka.

 

Biotechnológia

Spomínali sme, že podhlavník sa skladá zo 4 častí, dve výplne a návlek s Faradayovým vláknom, to sú tri časti a tou štvrtou a nie menej dôležitou je Biotechnológia.

V strede podhlavníka sa nachádza vrecko, do ktorého sa jednocho vloží Biotechnológia a tá vás ochráni pred patogénnym zónam a hlavne elektromagnetickému žiareniu a to tak, že Biotechnológia vám vytvára v celom okolí hlavy štít a ochranu a najdôležitejšie, že napomáha regenerácii mozgových buniek čo budete cítiť pri dlhodobom používaní ako prvé je to, že vás nebude bolievať hlava a ľahšie budete zaspávať a ráno vstávať vždy odpočinutý a vďaka Melatonínu zregenerovaný.

A čo dokáže Biotechnológia? kliknite na nasledovný odkaz:

Biotechnológia

 

 Odporúčame prať do 40°C a žmýkanie maximálne do 600 ot./min.

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode