ANTI - ESMOG a Elektrosmog

 

Počuli ste už niečo o elektromagnetickom žiarení, alebo presnejšie o elektrosmogu? Niekto áno a niekto nie, ale viete o tom, že mobilný telefón vám na jednej strane uľahčuje život  a na druhej strane škodí? Viete v akej miere vám poškodzuje vaše zdravie? Telefón vyžaruje, ale aj prijima elektromagnetické vlnenie a práve to žiarenie viac či menej škodí vášmu zdraviu.  Vedci spolu s lekármi dokázali, že neteplné žiarenie z mobilných telefónov okrem toho, že máte poruchy reči, poruchy spánku, spôsobuje vám poruchy zraku, ale aj je dokázané, že spôsobuje rakovinu mozgu a to tak, že narúša genetickú štruktúru buniek. Tepelné žiarenie mobilných telefónov zas spôsobuje zvačšovanie buniek, prejavuje sa to sčervenaním ucha.

Ale každé zariadenie v domácnosti, ktoré je pod elektrickým prúdom ako napríklad: mikrovlnka, rádio, televízor, počítač, notebook, wifi, stropná lampa, čiže všetky domáce elektrospotrebiče, ale aj predlžovacie elektrické káble, vysielače mobilných operátorov, vysokonapäťové rozvody v domoch a na stožiaroch, to všetko vyžaruje elektromagnetické žiarenie a jeho vysokej koncentrácii sa hovorí Elektrosmog.

Určite ste počuli o množstve prípadov, kde sa ľudia zdravo stravovali, športovali, viedli zdravý spôsob života a predsa ochoreli na vážne civilizačné ochorenia, ako ochorenia pohybového aparátu, infarkt, mozgová príhoda alebo aj rakovina? Určite áno. A v dnešnej dobe už existujú aj priame dôkázy, že to je práve z elektromagnetického žiarenia. Hlavne mladý ľudia pracujú s počítačmi, telefonujú z mobilov, spia v spálni kde majú televízor, namiesto klasického budíka použivajú mobilný telefón.

V začiatkoch pôsobenia spoločnoti Helios Medical Slovensko, s.r.o. sme prišli s myšlienkou, že by mali mať posteľné súpravy ANTI - ESMOG a Biotechnológiu hlavne malé deti a dospievajúce deti v posteliach a z akého dôvodu? Treba sa pozrieť do detských izieb. Čo všetko tam majú pod elektrickým prúdom? TV, počítač, tablet, notebook, hernú konzolu, lampu, mobilný telefón. A je dokázané, že práve elektromagnetické žiarenie s týchto zariadení spôsobuje hyperaktivitu a až agresívne správanie. V dnešnej dobe je veľa detí chorých na rôzne ochorenie srdca, chronických bolestí hlavy, problémov s trávením, nesústredenosťou a koncentráciou, poruchou pamäte. Keď už ich nedokážeme ochrániť pred elektrosmogom počas dňa, tak im treba dopriať regeneráciu, vývoj a správny rast počas spánku. Každý rodič vie, že deti sa vyvíjajú hlavne počas spánku.

Rovnako aj dospelí ľudia majú rôzne spotrebiče v spálni ako televízor, nočné lampy, rádiobudík, mobilný telefón. Spánok slúži na celkovú regeneráciu organizmu a nežiaduce žiarenie ho potláča na minum, alebo sa vobec regenerácia nespustí. Následne to má dôsledky na výkon nasledujúceho dňa.

Elektrosmog vám znižuje produkciu proteínov a hormónov a tým potláča imunitný systém. Počas spánku a pri absolútnej tme sa v Epifíze - malom šuškovitom teliesku v mozgu tvorí dôležitý hormón Melatonín. Len pripomíname, že produkcia melatonínu sa z obdobia vývinu detí do dospelosti zníži len na 3% a elektromagnetické žiarenie ho úplne potlačí na 0%. Lekári dokázali, že ľudia s onkologickými ochoreniami na majú nízku hladinu alebo úplne potlačenú produkciu tohto dôležitého hormónu.  Jeho nízka hladina spôsobuje aj zmeny nálady, depresie, psychiatrické poruchy. Melatonín a posilňuje imunitu, má za úlohu znížiť stres, je silný antioxidant tým spomaľuje aj starnutie. Nízka hladina tohto dôležitého hormónu skráti život aj o niekoľko rokov! To všetko sú dôvody na elimináciu elektrosmogu na náš organizmus.

Elektrosmog je spojený so zvýšením výskytu leukémie, lymfómu, rakoviny mozgu, melanómu, rakoviny prsníka, ale aj potratov, vrodených vád, samovraždy a aj alzhejmerovej choroby.

Ponúkame vám riešenie!

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode