ANTI - ESMOG a Biotechnológia

 

 Podhlavník sa skladá zo 4 častí a predstavili sme vám dve výplne a návlek to sú tri časti a tou štvrtou je Biotechnológia.

V strede podhlavníka sa nachádza Biotechnológia ktorá Vás chráni aj proti geopatogénnym zónam a hlavne elektromagnetickému žiareniu a to tak, že Biotechnológia vám v okolo hlavy vytvára pomyselný štít a dôležité je, že takto napomáha regenerácii mozgových buniek a tvorbe spánkového hormónu Melatonín,čo budete pri dlhodobom používaní ako prvé, že vás nebude bolievať hlava a ľahšie budete zaspávať a ráno vstávať vždy odpočinutý.

A čo dokáže Biotechnológia?

Biotechnológia je systém riadenia buniek.

 Biotechnológia a patenty

Jedinečnou robí posteľnú súpravu ANTI - ESMOG je to, že vám ponúka patentovanú istotu. To znamená, že tento produkt má patent. Čo je to patent a čo môže byť patentované? Patenty sa udeľujú na vynálezy, ktoré sú nové, zahŕňajú vynálezcovskú činnosť a sú priemyselne využiteľné.

 

Ako pracuje Biotechnológia

 Na jednej strane je špirála, ktorá automaticky do seba elektrosmog pohltí. Na druhej strane sú elektronické súčiastky. Zbytočná by Vám bola špirála, keby sa elektromagnetická energia nemala ako zmeniť a tie súčiastky menia elektromagnetické žiarenie na neškodné teplo.

Biotechnológia a jej vplyv na bunky

Naše bunky v tele dokážu komunikovať oveľa rýchlejšie, ako akýkoľvek počítač. Je to až 100 000 reakcií za sekundu. Bunka bunke odovzdáva informáciu, za pomoci elektrických impulzov na nízkych frekvenciách.

Negatívne informácie, zaznamenávajú negatívny zdravotný stav. V tele máme bunky plusové aj mínusové. Ak bunky preberú na seba zlú informáciu z iných buniek tak nastáva chaos a z toho zdravotný problém. Jednoducho to môžete začať cítiť ako bolesť hlavy, zvýšený krvný tlak, cukrovkou alebo iným ochorením.

Takže pomocou takejto Biotechnológie, im zabezpečíte správnu komunikáciu buniek. Do vášho tela sa dostávajú informácie správne a takto organizmus má fantastickú schopnosť samo seba uzdravovať. Začnú sa vyplavovať škodlivé a choré bunky z tela von.

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode