ANTI - ESMOG

Posteľné súpravy ANTI - ESMOG a jej jednotlivé časti.

Ponúkame vám jedinećné a komplexné riešenie ochrany pred nežiadúcimi účinkami Elektrosmogu!

Keď už ste počas celého dňa vystavený negatívnemu elektromagnetickému žiareniu v aute, v práci, v domácnosti a z žiareniu z okolitého prostredia, tak aspoň počas spánku si váš organizmus odpočinie a dokonale sa zregeneruje a to za pomoci jedinečnej posteľenj súpravy

ANTI - ESMOG so zabudovanou Biotechnológiou

a našou novinkou - spodnou dekou GeoMedical

Posteľná súprava ANTI - ESMOG je pohlcovač elektrosmogu a biotechnologický systém riadenia buniek  v jednom. Hovoríme, že je to posteľná súprava tretieho tisícročia. Posteľná súprava ANTI - ESMOG je evolúcia v spánkovom režime.

Posteľná súprava ANTI - ESMOG sa skladá z niekoľkých samostatných častí:

ANTI - ESMOG vrchná deka

 

ANTI - ESMOG spodná deka

Úlohou spodnej deky nie je chrániť matrac ale vás.

 

ANTI - ESMOG podhlavník

Rozmer je 70 x 50 cm a hrúbka je 800g alebo 2 x 500g Holofilu.

 

Naša NOVINKA!

Spodná deka GeoMedical

podrobnosti nájdete na odkaze: GeoMedical

 

Dôležité informácie pre našich stálych a buducich užívateľov!

  Vzhľadom na jedinećnosť produktov ANTI - ESMOG a ich ochrany pred kopírovaním alebo nákupom náhradných riešení, chceme upozorniť našich užívateľov a budúcich užívateľov, že naše alebo už vaše, keď ich už doma používate, posteľné súpravy a ich časti ANTI - ESMOG nikdy nemôžte vidieť a ani zakúpiť v obchodných reťazcoch ako je TESCO, METRO, KAFLAND, LIDL, JISK, a podobne. Nie je možné ich zakúpiť na iných webových stránkach a tzv. webshopoch a TV teleshopingoch. Posteĺné súpravy ANTI - ESMOG a ich časti sa ponúkajú výhradne prostrednícvom našich certifikovaných predajcov a odborných poradcov zastupujúcich spoločnosť Helios Medical Slovensko, s.r.o.

  V prípade zakúpenia od iných firiem, alebo predajcov zaoberajúcimi sa priamym predajom nepreberáme zodpovednosť za prípadne finančné škody a ujmy na zdraví.

 Naše produkty sa dajú objednať výhradne len cez našu spoločnosť prostredníctvom našich certifikovaných odborných poradcov zástupcov Helios Medical Slovensko, s.r.o., alebo na odporúčanie a to znamená, že keď už niekto vlastní naše produkty tak to odporučí aj svojej rodine alebo známym a tý nás nasledne nakontaktujú.

Helios Medical Slovensko, s.r.o.

 

Kontakt

Helios Medical Slovensko, s.r.o.
Vašinova 61
949 01 Nitra

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode